Patryk_Toastmasters

Patryk Pałaszewski

Patryk Pałaszewski  – trener biznesu z 17 letnim doświadczeniem, przeprowadził do tej pory ponad 25 000 godzin szkoleniowych.

Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z Wystąpień Publicznych oraz Różnic Międzykulturowych.

Uczestniczył w międzynarodowych konkursach mówczych. Jest laureatem Konkursu Mów Humorystycznych i Odpowiedzi Na Gorące Pytania  2017 r. – 2 pierwsze miejsca / poziom Area oraz Konkursu Mów Inspirujących i Ewaluacji 2017 r. – 2 drugie miejsca / poziom Area: 

Od wielu lat pracuje po angielsku, jest akredytowanym coachem ACC ICF. Pracuje z praktykami biznesu rozwijając ich umiejętności w zakresie przywództwa międzynarodowego – International Leadership.

Prowadzi zajęcia wśród kadry zarządzającej średniego i wyższego szczebla zarówno jako szkolenia indywidualne jak i grupowe.

Obok kwalifikacji szkoleniowych, posiada również kompetencje oraz doświadczenie kierownicze, które zdobył podczas zakładania, rozwijania i zarządzania wieloma przedsięwzięciami biznesowymi.

Przez 13 lat był współwłaścicielem agencji interaktywnej Quadromedia, gdzie był odpowiedzialny za prowadzenie firmy, sprzedaż, relacje z klientami oraz zarządzanie projektami.

W swojej pracy zawodowej, pracował w międzynarodowych zespołach gdzie współpracował z partnerami biznesowymi z Europy, Ameryki i Azji.

Inni członkowie